DÁRKOVÉ BALENÍ

V dazle. se specializujeme na všechno krásné. A proto nám záleží nejen na tom, co je uvnitř, ale rádi vyšperkujeme i obal. Připravte svým blízkým skutečný zážitek a objednejte si na dazle. dárek, který vám rovnou krásně zabalíme. Předání se pak můžete chopit sami nebo balíček pošlete přímo obdarovanému.

Jak dárkové balení objednat?

  1.       Vyberte si v košíku políčko Dárkové balení
  2.       Napište do textového pole čísla vůní, které chcete do dárkového balíčku vložit
  3.       Pokud chcete objednávku rozdělit do více balíčků, stačí přidat další dárkové boxy a opět vypsat, co do nich máme zabalit

Něco na závěr: Pokud si objednáváte více balíčků ve stejné barevné variaci, krabičky vám označíme, abyste se v nich snadno zorientovali.

Kolik stojí dárkové balení?

Dárkové balení má jednotnou cenu 69 Kč. Pokud budete chtít objednané produkty rozdělit do více dárkových krabiček, poprosíme vás o zaplacení každé zvlášť.

Jde zabalit každý produkt?

Krásně zabalit vám zvládneme všechny produkty z kategorie Parfémované vody. Ostatní kousky vám přijdou společně ve stejné objednávce, ale mimo dárkovou krabičku.

Chcete poslat dárek přímo obdarovanému?

To vypadá, že chystáte super překvapení! Rádi dárek doručíme za vás. Stačí na konci objednávky vyplnit adresu obdarovaného jako dodací adresu. Svou vlastní pak zadáte do fakturační adresy. O vše ostatní se už postaráme my.

Objednávku můžete nechat zaslat vždy pouze na jednu adresu. Pokud budete chtít dárkem překvapit více svých blízkých, je třeba vytvořit vždy novou objednávku..

Nejčastější otázky a odpovědi

Kolik produktů se vejde do dárkové krabičky?

Do každé růžové krabičky balíme maximálně 4 produkty, do černé maximálně 5. To proto, aby váš balíček vypadal po otevření co nejkrásněji. Pokud jich budete chtít zabalit více, jednoduše si v nabídce zvolte další krabičku. 

Musí být jako dárek zabalená celá objednávka?

Nemusí. Co nezahrnete do výběru dárkového balení, to zůstane nezabalené.

Kdy balíček doručíme?

Na zabalení každého dárku si dáváme pořádně záležet, proto se může doručení zásilky o 1–2 pracovní dny prodloužit.

Nepoškodí se dárková krabička při přepravě?

Žádné strachy, dárkové balení vložíme vždy ještě do standardní expediční krabice, aby byl váš dárek v bezpečí.

Můžu vrátit dárkově zabalené produkty?

Ano, i v případě využití dárkové služby můžete produkt vrátit. Tato možnost se však vztahuje pouze na produkty samotné, ne na dárkové balení.

Služba není aktuálně dostupná.

Může se stát, že v době, kdy služba nebude dostupná, jen naskladňujeme dárkové boxy. Hned jakmile je naskladníme, služba bude znovu možná.

Přikládáme do balíčku fakturu?

Při doručování dopravcem fakturu najdete ve svém e-mailu.

2 položek celkem

Cena

6970
16970
Dárková krabička černá
69 Kč
D-C002
Dárková krabička růžová
69 Kč
D-R001