Způsoby platby

Objednané zboží můžete zaplatit několika způsoby. Platba kartou, přes Shoptet Pay, převodem na účet, dobírkou ( Platím až mám zboží).

Platba kartou. Nejrychlejší způsob, jak zaplatit za vaše zboží

V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu, kde budete vyzváni k úhradě. Platební údaje zadáváte přímo v platební aplikaci na straně poskytovatele, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Systém Vás požádá o zadání následujících údajů:

  • číslo platební karty
  • datum ukončení platnosti karty
  • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty

Na platební bráně Shoptet Pay můžete zaplatit prostřednictvím karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku.

Platba bankovním převodem 

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 1968312019/3030, variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete komplikacím s vyřízením objednávky.

Objednané zboží v případě platby převodem expedujeme po připsání platby na náš účet. Pokud chcete expedici urychlit, pošlete prosím na e-mailovou adresu willyhoparfemy@gmail.com potvrzení o dokončené platbě a číslo objednávky.

Na našem e-shopu můžete platit pomocí QR kódu, který Vám ulehčí platbu bankovním převodem. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu a další údaje. Tento QR kód naleznete v objednávkovém listu po dokončení objednávky.

 

 

Platba na dobírku

Zboží zaplatíte až při převzetí objednaného zboží.

 

60 dnů na vrácení zboží

Netrefili jste se s dárkem nebo jste se „uklikli“? Nevadí – nepoužité zboží nám jednoduše zašlete zpět a my vám vrátíme plnou cenu.

Více informací o vrácení zboží vám poskytneme na e-mailu willyhoparfemy@gmail.com .

A rovnou vám i poradíme třeba s výběrem nejvhodnějšího dárku.